ПРО НАС

ПРО НАС

КОНЦЕРТІВ ЗІГРАНО

ПІСЕНЬ ЗАПИСАНО

ВІДЗНЯТО ВІДЕОКЛІПІВ

Гурт Флайза заснований у 2000 році. З того часу шалений креатив та потужна енергетика заряджають позитивними емоціями тисячі українських меломанів. Його музичний стиль можна описати як унікальну суміш реггі, хіп-хопу, фанку, латини, драйвового року, фолку, електроніки та інших напрямів музики. За час свого існування гурт виступив з сотнями концертів на сценах багатьох українських міст та за межами нашої країни. Отримавши звання «найтанцювальнішого гурту» на одному з своїх перших фестивалів вони і досі змушують глядачів потужно відриватись на концертах і танцмайданчиках.

У творчості колективу вже знайшли своє місце не один десяток офіційних відеокліпів, які мали активну ротацію на телеканалах України і Польщі, та багато інших відеоробіт, які постійно надходять до каналу гурту на YouTube.

В 2017 році Флайза відновила великий склад (9 осіб на сцені). А у 2020 році випустила у світ два сингли та відеокліпи до них («Вогнем і мечем» і «Шикардос»), які отримали величезну кількість чудових відгуків. У тому ж 2020-му гурт отримав грант Українського культурного фонду, завдяки якому було організовано онлайн-концерт (близько 9 000 переглядів сумарно на всіх платформах) та відзнято «Флайза. Фільм» про 20-річний музичний шлях колективу.  

Зараз музиканти працюють в студії над створенням нового альбому.

Флайза брала участь у багатьох розважальних проектах та хіт-парадах на різноманітних теле- та радіо каналах, турах Україною в межах розважальних та соціальних акцій. Команда була хедлайнером та учасником на багатьох фестивалях в Україні та за її межами протягом 2000-2021 років. Під час проведення футбольного чемпіонату «EURO 2012» гурт мав честь відкривати фан-зони Львова та Києва.

У дискографії ватаги є чотири альбоми, в яких присутні результати співпраці з багатьма відомими українськими та іноземними гуртами (Польща, Франція, Білорусь). Окремо можна виділити альбом каверів на відомі українські хіти вісімдесятих-двотисячних у фірмових Флайзівських версіях. А ще за всі роки існування в команди назбиралась велика кількість реміксів від відомих українських ді-джеїв, які вирішено оформити в окремий концертний проект Флайза-Електро.

Ознайомитись із відеопрезентацією гурту в основному складі (три вокали + dj + гітара + труба + скрипка) можна ось тут:

Відеопрезентація Флайза-Електро (три вокали + dj + дві піджейки) ось тут:

Основна інформація
Стиль рок, реггі, хіп-хоп, фанк, фольк, латина, поп, електронна музика
Роки від 2000
Країна Україна Україна
Місто Луцьк
Мова Українська
Склад
  • Алла Новак, «ДжамАлка»
  • Андрій Тимчук, «Тіма»
  • Тарас Редзій, «Реджі»
  • Сергій Мінаєв
  • Олександр Дроздов
  • Олександр Рудчик
  • Олександр Потапець
  • Дмитро Лазарев
  • Артур Черчик

www.flyzzza.com.ua

flyzzza@flyzzza.com.ua

+380507563300 Андрій

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

facebook scloud youtube instagram

flyzzza@flyzzza.com.ua

+38 (050) 756 33 00