ПРО НАС

ПРО НАС

КОНЦЕРТІВ ЗІГРАНО

ПІСЕНЬ ЗАПИСАНО

ВІДЗНЯТО ВІДЕОКЛІПІВ

Гурт ФлайzZzа заснований у 2000 році. З того часу шалений креатив та потужна енергетика заряджають позитивними емоціями тисячі українських меломанів. Його музичний стиль можна описати як унікальну суміш реггі, хіп-хопу, фанку, латини, драйвового року, фолку, електроніки та інших напрямів музики. За час свого існування гурт виступив з сотнями концертів на сценах багатьох українських міст та за межами нашої країни. Отримавши звання «найтанцювальнішого гурту» на одному з своїх перших фестивалів вони і досі змушують глядачів потужно відриватись на концертах і танцмайданчиках.

В творчості колективу вже знайшли своє місце не один десяток офіційних відеокліпів, які мали активну ротацію на телеканалах України та Польщі, та багато інших відеоробіт, які постійно надходять до нашого каналу на YouTube.

Зараз Флайзюки працюють над відразу двома новими версіями своєї програми – повноцінною (з живою ритм-секцією) та більш акустичною (з контрабасом, скрипкою та іншими акустичними інструментами). І паралельно записують у студії нові пісні.

ФлайzZzа брала участь у багатьох розважальних проектах та хіт-парадах на різноманітних теле- та радіо каналах, турах Україною в межах акцій «Не будь байдужим!», «DJUICE DANCE FESTIVAL», «Фестиваль 1715». Команда була хедлайнером та учасником на багатьох фестивалях в Україні та за її межами протягом 2000-2017 років.Під час проведення футбольного чемпіонату «EURO 2012» гурт мав честь відкривати фан-зони Львова та Києва.

У дискографії гурту є чотири альбоми, в яких присутні результати співпраці з багатьма відомими українськими та іноземними гуртами.Окремо можна виділити альбом каверів на відомі українські хіти вісімдесятих-двохтисячних у фірмових Флайзівських версіях. А ще за всі роки існування ФлайzZzи в команди назбиралась велика кількість реміксів від відомих українських ді-джеїв, які вирішено оформити в окремий концертний проект ФлайzZzа-Електро.

Ознайомитись із відеопрезентацією гурту в основному складі (три вокали + dj + гітара + труба + скрипка) можна ось тут:

Відеопрезентація ФлайzZzи-Електро (три вокали + dj + дві піджейки) ось тут:

Основна інформація
Стиль реггі, хіп-хоп, фанк, фольк, рок, латина, електронна музика
Роки від 2000
Країна Україна Україна
Місто Луцьк
Мова Українська
Склад
  • Алла Новак, «ДжамАлка»
  • Андрій Тимчук, «Тіма»
  • Тарас Редзій, «Реджі»
  • Сергій Мінаєв
  • Олександр Дроздов
  • Олександр Рудчик
  • Олександр Потапець
  • Дмитро Лазарев
  • Артур Черчик

www.flyzzza.com.ua

flyzzza@flyzzza.com.ua

+380507563300 Андрій

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

facebook scloud youtube instagram

flyzzza@flyzzza.com.ua

+38 (050) 756 33 00