Флайза. Покрова. Акустичний виступ для військових у госпіталі

Переглянути тут: https://www.facebook.com/watch/?v=801259884433275

14 жовтня, на Покрову, заграли в акустичному форматі для наших воїнів, яких лікують у одному із закладів Луцька. Концерт вирішили організувати в бомбосховищі аби не наражатись на небезпеку, яка могла б бути на цю важливу для нас дату.
Щиро дякуємо нашим Героям і медперсоналу за теплий прийом і за ту титанічну працю, яку вони роблять для усіх нас. Земний уклін.
Ще раз вітаємо, пишаємось і цінуємо.
Разом до Перемоги.
Слава Україні!

#Флайза#Покрова#14жовтня#СлаваУкраїні

Флайза та Оркестр Нацгвардії України – Вогнем і мечем’2022

Переглянути тут: https://youtu.be/8fhNWcAScaY

Нове бачення пісні «Вогнем і мечем» гурту Флайза та Оркестру військової частини 1141 Національної гвардії України. Ми довго йшли до цього результату і нарешті це сталось. Спеціально до Дня Державного прапора та Дня Незалежності Украї́ни ми підготували подарунок для усіх українців. Вітаємо вас, меганація воїнів, сміливих і добрих людей, які своєю кров’ю зараз здобувають Волю та Незалежність. Зичимо усім нам якомога швидшої Перемоги, відновлення та щасливої, могутньої, багатої і красивої країни, якою б пишались майбутні покоління. Не забуваймо про героїчні звитяги наших Героїв!
Цікавий досвід для усіх учасників. І Флайза, і музиканти оркестру, і студія звукозапису МІК надзвичайно раді співпраці, яка з’явилась у ці буремні для нас часи. Це ще один доказ необхідності тісної взаємодії війська та культури – так усім нам впевненіше знищувати ворога на нашій Святій землі.
Щиро дякуємо усім, хто долучився. Разом до Перемоги!

Продакшн: Андрій Рус.
Студія та знімальний павільйон: МІК.
Світло: Володимир Баженов, Олександр Маркопольський.
Додаткове обладнання: Andrii Titiaiev, Антон Эмэльянов

#Флайза #Flyza #flyzzza #ФлайzZzа #Flayza #Flaiza #Флайззза #ВогнеміМечем #WithFireandSword #українськамузика #українською #Українапонадусе #разомдоперемоги #warinUkraine

Сторінка 1 з 91234567...Last »
МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:
facebook scloud youtube instagram

flyzzza@flyzzza.com.ua

+38 (050) 756 33 00