https://youtu.be/MPI1CBLPx44
Ми за справедливість!
Кожен, хто дурить, творить зло та знущається над кимось іншим, мусить бути покараним. У цьому відео режисер Олександр Стеренчук, оператор-постановник Антон Аношин і гурт «Флайза» показують на простих прикладах, що «шкідників» все ж знаходять і знешкоджують.
Нарешті у відео-репертуарі Флайзи з’явився справжній бойовик. Сам гурт і знімальна команда доклали максимум зусиль, щоб окрім прямих натяків багато хто з вас, друзі, на рівні метафор зрозуміли суть, закладену у цей кліп. Ми усі є активними учасниками соціальних подій в Україні і намагаємось різносторонньо підтримувати ті чи інші потрібні рухи.
Багато перешкод на шляху творення цього відео спонукали нас лише до ще більшої наполегливості у кращому результаті. Холодна погода, карантин, домовленості, які в останній момент зривались, ризиковані для життя моменти зйомок, кумедні маски свиней, які ми замовляли у Польщі, допомога поліції, постріли, екстремальні трюки та багато інших нюансів під час зйомок заставляли нас дуже хвилюватись і прискорювали наші серцебиття.
Надіємось, і вам буде цікаво переглянути це відео разом з нами.

До речі, кліп ми приурочили до 20-річчя гурту Флайза. А сама пісня «Шикардос» увійде у новий альбом гурту, який, надіємось, побачить світ вже у 2021 році. Трек вийшов у доволі незвичному саунді для Флайзюків. Команда і надалі експериментує та, як завжди, намагається бути в тренді сучасної музики. Текст пісні має позитивний соціально-патріотичний характер. Місцями з іронією, а місцями з притаманним для Флайзи стьобом. 

Користуючись нагодою, хочемо подякувати Українському культурному фонду за допомогу у створенні цього відео. Зміст, що у ньому закладено, не є офіційною позицією Фонду.
#запідтримкиУКФ

Будь-які співпадіння з реальними подіями та людьми випадкові.

ЗАВАНТАЖИТИ ПІСНЮ:
https://song.link/i/1544463103