Переглянути тут: https://youtu.be/8fhNWcAScaY

Нове бачення пісні «Вогнем і мечем» гурту Флайза та Оркестру військової частини 1141 Національної гвардії України. Ми довго йшли до цього результату і нарешті це сталось. Спеціально до Дня Державного прапора та Дня Незалежності Украї́ни ми підготували подарунок для усіх українців. Вітаємо вас, меганація воїнів, сміливих і добрих людей, які своєю кров’ю зараз здобувають Волю та Незалежність. Зичимо усім нам якомога швидшої Перемоги, відновлення та щасливої, могутньої, багатої і красивої країни, якою б пишались майбутні покоління. Не забуваймо про героїчні звитяги наших Героїв!
Цікавий досвід для усіх учасників. І Флайза, і музиканти оркестру, і студія звукозапису МІК надзвичайно раді співпраці, яка з’явилась у ці буремні для нас часи. Це ще один доказ необхідності тісної взаємодії війська та культури – так усім нам впевненіше знищувати ворога на нашій Святій землі.
Щиро дякуємо усім, хто долучився. Разом до Перемоги!

Продакшн: Андрій Рус.
Студія та знімальний павільйон: МІК.
Світло: Володимир Баженов, Олександр Маркопольський.
Додаткове обладнання: Andrii Titiaiev, Антон Эмэльянов

#Флайза #Flyza #flyzzza #ФлайzZzа #Flayza #Flaiza #Флайззза #ВогнеміМечем #WithFireandSword #українськамузика #українською #Українапонадусе #разомдоперемоги #warinUkraine