![](https://flyzzza.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/277444671_5168255156569905_8011241068272193538_n.jpg)
![](https://flyzzza.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/277350849_5168255166569904_2100249686021935227_n.jpg)
Приємно, що в ці надважливі для усіх нас часи культурний фронт теж не дрімає. Багато наших колег-музикантів вже запустили величезну кількість пісень про сучасні події. Ну а ми саме приступаємо до роботи в студії. Надіємось, що те, що ми створимо в результаті, вам сподобається, друзі, та буде надихати на нові подвиги та підтримку нашим воїнам і загалом Україні.
Успіхів нам усім.
Правда обов’язково переможе!
Дякуємо за допомогу та підтримку: студії Mik, Андрію Морозу, Серію Бугайову Роману Грисюку