• Українська
  • Polski
  • Русский
  • English

Новини2013

[ФлайzZzа. Новий сингл «Роксоляна»]

   Старенька добра пісня Братів Гадюкіних тепер має «нове дихання». Гурт «ФлайzZzа» вирішив забацати своє бачення пісні «Роксолана». Трапилось то з нагоди запрошення гурту долучитись до збірки-триб’юту в пам’ять про лідера «Гадів» Сергія Кузьмінського у 2011 році. Тоді ж команда вирішила помістити цей трек ще й у свій альбом «Глобальне потепління». А зараз «Флайзюки» відзняли відео на «Роксоляну» та зробили спільно з DJ Amarilyo свіженький танцювальний ремікс, познайомитись із якими пропонуємо за цими посиланнями:
  сингл - www.ex.ua/view/19979597
  кліп
 

Дякуємо за увагу та поширення!
Вдалих справ ;)

 

стягнути (8.31 МБ)
ФлайzZzа - Роксоляна
стягнути (7.48 МБ)
ФлайzZzа - Роксоляна (Amarilyo Remix)

[ФлайzZzа. Відеокліп «Роксоляна» (кавер на "Братів Гадюкіних"]

    Гурт «ФлайzZzа» презентує новий відеокліп «Роксоляна»: четвертий офіційний до платівки «Глобальне потепління», та вже одинадцятий в історії гурту загалом. Нову відеороботу у Львові знимкував режисер Андрій Рябко.
    Ще в листопаді гурт «ФлайzZzа» завітав до столиці Галичини з певною місією. Зайшли хлопці у «стару кав’ярню в центрі Львова», а там за «столічкем в глибині» сидить… Роксоляна. Так розпочалися зйомки кліпу луцької «шоу-юрби» на однойменну пісню-триб’ют культових «Братів Гадюкіних». Останнім часом «Флайзюки» вирішили трішки активізуватись в плані відеоробіт. Відносно нещодавно хлопаки і Джамалка презентували кліп на пісню «Лише 19», і хутко взялися за наступний. Адже свого часу пообіцяли шанувальникам екранізувати основні хіти третього альбому «Глобальне потепління». А оскільки хітів на диску не бракує, то й роботи над музичними стрічками вистачає.
    З восьмої ранку у бібліотеці львівського «Дому легенд» виспівувала «ФлайzZzа» і витанцьовував люд. Тут серед масовки і антуражу у стилі ретро, сиділа головна героїня Роксолана, а точніше ведуча радіо «Mjoy» Юля Подольчак, тримала «філіжанку з порцеляни, елегантно двома пальцями» і усміхалась вокалісту Олександру «Івашці» Іванову… Так усе почалось, а далі був шпалер із усіма його «наслідками», бо, як то кажуть – з пісні слів не викинеш. Відтак сцену, де Івашка знайшов «біля ліжка чорне комбіне», знімали у «Сoffee Home Hostel». На жаль, «приватні сцени» розкадровували за зачиненими дверима, під якими згуртовано затамувавши подих підслуховувала решта гурту та масовка майже у повному складі. І лише трубач Сашко Рудчик підганяв героїв, вигукуючи, мовляв, швидше-швидше, досить у ліжку ніжитись, відзнялись і бігом додому, бо ж цього вечора «Кривбас» з «Волинню» грали…     «Ідея відзняти відео на цю пісню виникла нещодавно і майже спонтанно. Якось я натрапив на два класних відеокліпи рівненських хіп-хоперів. Віднайшов і познайомився з їх режисером Андрієм Рябко, який одразу погодився стати автором і для нашого нового відео. Він ж придумав сюжет, керував зйомкою, знімав і монтував його. Андрій запропонував знимкувати кліп у Львові, а ми й радо погодились. Далі пішов творчий процес підготовки – ми почали вигадувати образи, міркувати над локаціями, фішками тощо. А фактично це все впало на плечі нашій давній подружці Іренці Пастушок, яка, будучи місцевою і добре комунікабельною львів’янкою, оперативно нам у цьому всьому допомогла. Як і багато інших друзів, яким щиро дякуємо і передаємо вітання!», - розповів Андрій «Тіма» Тимчук.
    Відтак, усі пікантні подробиці історії про те, як згодом головного героя «щось у споднях засвербіло» тепер можна дізнатися уже безпосередньо з кліпу, який і пропонуємо Вам переглянути. Попередній десяток кліпів команди мали активну ротацію на телеканалах України та Польщі, тож сподіваємось, що доля «Роксоляни» буде ще кращою.
    Приємного перегляду!
    Ваша "ФлайzZzа"

  • Розробка та підтримка: iconxlab.com
  • Дизайн: Tima