• Українська
  • Polski
  • Русский
  • English

Новини2006

[7.12.2006] Kermit Сьогодні нашому звукрежу, одному із засновників та учаснику першого, живого складу (в якості барабанщика) гурту, та просто супер-другу Олегу Ющуку "Керміту" бахнуло 30!!! Низький земний уклін за талант, недоспані ночі, вибухово-кумедний настрій, настанови та інші прибамбаси! Крепкого здоровля, сімейної втіхи, потужного креативу, здоровенні гори бабла, слухняних фейдерів та ручок, міцних барабанних перетинок і надійних друзів та партнерів (для бізнесу)! Щиро вітаємо!
[Преса] SEEYOU У 2 номері журналу "SEEYOU" за листопад 2006 року можна надибати інфо від і про DJ Arnaby, або просто Настюху.
[www] Надибали свої фейси на світовому сайті №1 по скачуванню в обмін відео файлами http://www.youtube.com/ . Там розташовано дві відеороботи – "Сонце" та "Небезпечна зона". А розмалювали їх, як "video really cool photo cutout animation videoclip for Ukrainian pop rock reggae hip-hop group Flyzzza's".
Отакої! А ми паримось, що то за стиля придумали?..
[15.12.2006] У місті Старокостянтинів Хмельницької області відбудеться чергова громадська акція "Не будь байдужим!". Ласкаво запрошуємо!
[Концерт не відбувся] Шановні рівняни та рівнянки, а особливо шанувальники, які мали приїхати з інших міст! Щиро перепрошуємо з приводу того, що наш концерт 2.12.2006 у місті Рівне, клуб Гавана не відбувся8( Не з нашої вини, а з вини клубу, а ще скоріше якоїсь бабусі, яка живе поруч і яка наскаржилась міському голові, дійство зірвалося!.. Прикро...
[Концерт під питанням] Концерт 2.12.2006 у клубі Гавана в Рівному під питанням. Як повідомив арт-директор клубу, під тим самим знаком "?" взагалі існування самого закладу. А шкода... Як тільки щось хороше і необх?дне з'являється у місті, так відразу треба задушити!.. Просимо вибачення за незручності. На кінцевий результат чекайте завтра на ранок.
[Відео] У розділ Відео викладено третій відеокліп "Флайzzzи" на пісню "Прямо" ("Мати крила") [31,52 Mb, 608x320px]. Качайте!
[Затримка в новинах] Відразу ж просимо вибачення за затримку новин, бо по самі вуха трохи в інших клопотах…
[Форум] Віднедавна у сімейства Флайзюковичів відбулось поповнення. Нарешті, на прохання шанувальників, відкрито форум ФлайzZzа-клубу. Його адреса: http://flyzzza.borda.ru/ . ZzZалітайте!

Сторінки

  • Розробка та підтримка: iconxlab.com
  • Дизайн: Tima