• Українська
  • Polski
  • Русский
  • English

Новини2014

Робочий процес :) Студія..

А ось так виглядає наш студійний запис у фотозвіті Дмитра Кухарука. На жаль, фоторежим своєї камери Дімка забув увімкнути в той момент, коли писались Івашка та Алла, проте, надіємось, світлини вам все ж сподобаються ;)
Приємного перегляду!

/photo/zapis-na-studiyi-novogo-materialu

Танці від ФлайzZzи

А ось і ще один свіжий «бойовичок» від ФлайzZzи. Пісня «Танці», яку «мухи» вирішили переспівати у своєму дусі, свого часу добряче потрусила нами на танцмайданчиках та концертах у виконанні гурту «Воплі Відоплясова». Флайзюки ж вирішили освіжити в пам’яті та й музично цей чи не найбільший хіт в історії українського шоу-бізнесу. Команда зробила сучасне аранжування, додала парочку своїх куплетів і тепер люб’язно ділиться кавер-версією, що получилась в результаті. Надіємось, що ваші ноги автоматично почнуть рухатись, як тільки ви почуєте перші акорди нових «Танців» :)
Тіма: «Не так багато українських пісень можуть похизуватись своєю більш ніж 25-річною історією. Користуючись нагодою, хочемо подякувати Олегу Скрипці та «ВВ» за їхній надзвичайно величезний вклад в творення українського рок-н-ролу. І окремо за невмирущі «Танці»!»

Послухати та стягнути пісню можна тут: 
https://soundcloud.com/flyzzzaofficial/flyzzza-dances-2014
http://www.ex.ua/84428385

Гарних вражень! Не забувайте ділитись із друзями ;)
 

стягнути (8.04 МБ)
ФлайzZzа – Танці (кавер на пісню ВВ)'2014

ФлайzZzа. Робота в студії над новим альбомом. Частина 02

І ще одна частина відеозвіту зі студії, де Флайзюки накопичують матеріал для нової платівки. Завдяки цьому відео Ви, друзі, можете побачити, яким чином ми записуємо вокали, як ржемо, ніби коні, та наші обличчя, що сяють від роботи в студії :)

Зйомка та монтаж - BL STUDIO Дмитро Кухарук
https://www.youtube.com/watch?v=hcnNzEdx8_A

 

ФлайzZzа. Вітання із Днем Студента! (2014)

На днях у нас відбувся імпровізований невеличкий виступ-вітання студентів із "профсвятом" :) Пропонуємо вам невеличкий сюжет із тієї події і принагідно вітаЄмо усіх студентів та студенточОК із Днем Студента! 
Хай все у вас буде круто! ;)

https://www.youtube.com/watch?v=VcqtKCNJy9w

Луцька «ФлайzZzа» готує нову платівку. ВІДЕО | ВолиньPost

Луцький гурт «ФлайzZzа» працює над новим альбомом. В останні дні роботи у студії над музиканти поділилися відзнятими кадрами із процесу звукозапису.

У коментарі ВолиньPost лідер «ФлайzZzи»Андрій Тимчук розповів, що альбом можна скоріше назвати проектом, адже він буде значно відрязнятися від попередніх...
http://www.volynpost.com/news/42408-lucka-flajzzza-gotuie-novu-plativku-video

ФлайzZzа. Робота в студії над новим альбомом. Частина 01

Буквально в останні дні роботи у студії над новою платівкою ми здогадались гукнути Дмитра Кухарука аби він відзняв трохи кадрів із процесу запису. Що з того получилось, ви можете переглянути у цьому та наступному відео, яке ми вже монтуємо спеціально для вас, друзі ;)
Гарних вражень :)

Зйомка та монтаж - BL Studio Кухарук Дмитро
https://www.youtube.com/watch?v=wkwZ55MthAU&feature=youtu.be
 

Аукціон офіційно завершено!

Нарешті! Трішки зі своїми затримками, але все ж! 
921грн. сьогодні передано для Наточки Толмачової аби вона спрямувала ці кошти на реальні потреби військових у нашому Луцькому госпіталі. Ще раз дякуємо хлопцям Андрію Чернишу, Jurek Bardyga та Дімі Корольчуку за те, що долучились до такої благородної справи та ще й мають за це чудові подарунки від ФлайzZzи :)
Вчергове дякуємо нашим бійцям і волонтерам за те, що боретесь за кожного з нас! Слава Україні!

ФлайzZzа - Неповторність (FlyzZza - Uniqueness)'2014. Відео

Ось таке чудове відео нам вдалось змонтувати з Дмитром Усовим. Користуючись нагодою хочемо подякувати і Дмитру за монтаж, і Руслану Маюку за зйомку окремих моментів, Альфу за запис пісні, Роману Сороці за її зведення та мастеринг, а Оксані Білозір та авторам за те, що свого часу створили таку чудову пісню. Ну і окремо дякуємо усім хто відзняв ці чудові кадри, або ж просто потрапив так чи інакше до них 
Дякуємо кожному українцю за унікальність і любов до України!
https://www.youtube.com/watch?v=-lEthpFTT1g
 

Сторінки

  • Розробка та підтримка: iconxlab.com
  • Дизайн: Tima