• Українська
 • Polski
 • Русский
 • English

Новини2007

[Альфа Спорт] Відтепер у рекламних роликах спортивнх магазинів "Альфа Спорт" у всіх регіонах України можна буде почути фрагменти флайзівських пісень "Змія" та "Джамайка". Інформація на правах реклами...
[14.12.2007] В луцькому Драмтеатрі відбудеться симпатичний концерт наших гарних друзів, гурту "Джаз-Мікс". Серед багатьох інших волинських музикантів, з якими "мікшери" готують спільні треки, буде і "ФлайzZzа", яка в такому потужному складі (14 музикантів на сцені!) вперше виконає свою нову пісню "Новорічна". Передбачається "мінімальна" відео-зйомка, яку, скоріше за все, постараємось викласти якнайшвидше в і-неті.
[12.12.2007] Тіма вже вдруге (попередній раз був минулого року) рване до міста Кіровоград аби відіграти українську дискотівку для місцевого осередку "небайдужих".
[07.12.2007] Команда одінеться в смугасті майки і приєднається до Піратської Вечірки в клубі Zefir, що в Луцьку. "Вода", "Сонце", "Море" – обов'язкові треки!:) Виступ складатиметься з двох частин:
 1. 20 хв.,
 2. повноцінний годинний концерт.
Fz [НОВИЙ АЛЬБОМ] Команда поставила за ціль до кінця осені завершити роботу над новим альбомом аби в грудні, за сприятливих перемовин з видавцями, його видати. Кілька пропозицій щодо видання плити вже наступили від провідних компаній, але якраз найближчим часом ми і плануємо розставити всі крапки і над цими "і". Вже точно відомо, що платівка міститиме 14 пісень+бонуси у вигляді кліпу та парочки реміксів, як то було і з першим диском гурту. В підтримку альбому вже домальовується знову мультяшне відео на пісню "Радісно так!", яке відразу ж "вистрелить" в телеефірах. Десь приблизно одночасно з кліпом вибухне і радіопрем'єра самої пісні, яка і буде "першою ластівкою" в просуванні плити. Багато пісень, таких як "Панамці", "Радіво", "Право на правду" вже потрапляли до радіоефірів, а такі пісні, як "Засмага на серце", "Радісно так!", "Автобус" та "Вода" команда вже виконувала на останніх концертах. На цьому диску, як і на попереньому, будуть теж спільні проекти. Цього разу це буде пісня "Березневий кіт" (разом із Мотор'роллою), "Вода" (кавер-версія на відповідну у ТНМК до альбому-триб'юту останніх), "Гей, же гу!" (пісня до збірки "Українська Героїчна Пісня" від Олега Скрипки) та ремікс від білоруських друзів, гурту "Cherry Vata", з якими ФлайzZzа потоваришувала на цьогорічному Святі Пива у Львові.

Нагадаємо, що перший альбом "Тепло за годину" був виданий у червні минулого року компанією "MOON Records". До нього увійшло 17 треків, як підсумок 5-річної діяльності гурту. В підтримку альбому на телеекрани вийшли чотири відеороботи на пісні "Сонце", "Небезпечна зона", "Прямо (мати крила)" та "Коломийка".
UKRAINIAN DJ CHAMPIONSHIP [9.10.2007] Відряджаємо нашого майстра голки та вінілу DJ Рому на "UKRAINIAN DJ CHAMPIONSHIP", що має відбутися у "Euro Dance Hall" (Київ, м. Дарниця, парк "Перемога"). Підтримати прагнення Роми бути першим поїде і Тіма. Бажаємо успіху та перемоги! :) Деталі розглядайте на афіші.
Fz [20.10.2007, ОБІЖНИК] Музичне видавництво "Країна Мрій" з Олегом Скрипкою на чолі радо повідомляє про давно очікувану подію: презентацію платівки-збірки "Українська Героїчна Пісня".

Збірник "Українська Героїчна Пісня" охоплює історичні пісні наших військовиків, які позатим встигли стати вже народними: козацькі, січових стрільців, партизанські, повстанські.

Задум випустити платівку, де вітчизняна співана героїка набула би сучасного прочитання вустами новітніх піснярів (як знаних, так і молодих), випещувався вже давно і належить відомому львівському правознавцю та шанувальнику Української історії Сидору Кізіну та Олегу Скрипці, котрий взяв на себе творчу частину цього втілення, а заразом виступив наставником та впровадником збірки.

"Давно вже мріялося про такий диск, – каже Скрипка, – У нашому пісенному спадку повно пісень, які возвеличують взірці рідного високого бойового духу, самовідданості, лицарства. І дуже вже кортіло ті пісні подати сучасно. Хотілося подивитися, як вони [співанки] забринять за допомогою теперішніх підходів до виконання та технічних можливостей. Вийшло навіть дуже гарно".

Власне, "Українська Героїчна Пісня" і є спробою такої модернової подачі. Аби довго не "розсусолювати" з цього приводу, під час представи виробня "Країна Мрій" роздасть ліцеїстам-богунівцям (22 жовтня, Київський Військовий Ліцей ім. Івана Богуна) у подарунок 500 перших примірників особливого, окремого видання, що передуватиме виходу повної збірки. Окремок міститиме п'ять пісень, а всього ж платівка матиме півтора десятка награнь. Випустити збірку повністю намічено на 6 грудня ц.р. – до Дня Збройних Сил України. Зміст подарункового окремка "Українська Героїчна Пісня" (вихід – 22.10.2007)
 • ТАРАС КОМПАНІЧЕНКО & ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА "Марш січових стрільців"
 • МАРІЯ БУРМАКА "Гей, на горі, на маківці"
 • ТАНОК НА МАЙДАНІ КОНГО "Пливе човен"
 • ФЛАЙЗЗА "Ой, як люблю ці гори"
 • ХВИЛЮ ТРИМАЙ "Я сьогодні від вас від'їзжаю"
Юрко Зелений
[16-17.11.2007] ФлайzZzа рване до Польщі на фестиваль "Підляська Осінь 2007", де у двох містах (16.11 Білосток, клуб Гвінт та 17.11 Більськ Підляскі, БДК) дасть ексклюзивні концерти. Орієнтовний час 20-21.00. Запрошуємо!
Fz [06.10.2007, Ужгород] Абсолютною несподіванкою повернулась нам поїздка до Ужгорода на своєрідний батл Пі-Джеїв від djuice. Справа в тому, що в конкурсній програмі серед танцюристів була помічена цікава (і на наш розсуд найкрутіша) команда з не менш дивною назвою FlyZ [флайзет]!!! Чуваки закидали ноги вище вух і вичворяли просто фантастичні штуки! Окрім того, вже вдруге побувавши у цьому місті, черговий раз кайфонули від суперчарівної осінньої природи Закарпаття! Того разу замість Вови Зі Львова та Адріани нам компанію склали Лама та Оленка. Фото гортайте тут>>>

Сторінки

 • Розробка та підтримка: iconxlab.com
 • Дизайн: Tima