• Українська
 • Polski
 • Русский
 • English

Новини2005

[Знов робота...] Fz Тільки-но завершився грудневий тур громадської акції "Не будь байдужим!", а ФлайzZzа знову припала до роботи. Зараз ватага працює над кількома новими речами, які мають назви "Засмага на серце" та "Радісно так" і, скорше за все, потраплять уже до наступного альбому гурту. Про альбум. Перший. Дебютний. Робоча назва його "Тепло zа годину" запозичена з треку "Джамайка", який свого часу став доволі "бронебійним". Як назва, так і список пісень та дизайн уже є фактично готовими. Але, перш ніж він з'явиться на полицях крамниць, ватага вирішила зліпити відеокліп на пісню "Сонце" (про шо вже ведуться переговори із столичними кліпмейкерами) і віднайти достойного видавця. Отож, диск, матеріал до якого збирався цілих 5 років, але нотувався протягом останнього, 2005го, побачить світ вже у 2006му році. А поки можна насолоджуватись реміксами з радіокефірів на треки "Баб-Ель-Мандеб", "Шуруй звідси!" та незабаром "Йдем бахнем!" і "Два кольори", над якими парує DJ 40A.
[Звіт] Трохи про тур громадської акції "Не будь байдужим!", що пройшов у грудні 2005 року по Центральній Україні. детальніше>>>
["Живий" склад] Фz (Tima, Ivashka, old photo) Вже стукає по плечам питання "живого" складу для колективу. Але воно вирішиться найближчим часом лише наполовину. Оскільки в повному складі гурт вбачав би трьох сурмачів (як і належить для такої музики), гітариста, ритм-секцію, ді-джея та звукаря на то все, але "накормити" і підібрати на сьогодні не в змозі, Фz вирішила взяти до гурту поки трьох учасників – гітариста, трубача та Djя. Над цим і працюєм.
[Пройшов рік...] Любі друзі, повідаєм вам трохи інфи зі світу шоу-бізнесу на Волині з часів Помаранчевої Революції. детальніше>>>
[в ніч з 12 на 13.12.05] ФлайzZzа залетить до ефіру Львівської Хвилі з анплагд-програмкою. Шановні радіомани і вумани, начувайтесь!!! Ретельно вимивайте вушка і прислухайтесь до анонсів!
[Мікzzz, поповнення] В розділі Мікzzz можна засікти фрагмент треку "Два кольори", Фz спільно з ОтВінта.
["Не будь байдужим!"] Намітився остаточний розклад концертів громадської акції "Не будь байдужим!" у грудні:
 • 4 – Лубни,
 • 5 – Сміла,
 • 6 – Біла Церква,
 • 7 – Фастів,
 • 9 – Умань,
 • 10 – Бердичів.
Ідеологія акції, як і склад учасників, залишаються незмінними. У денній частині акції візьмуть участь Ніна Матвієнко, Володимир Кушпет (старосвітська ліра), Сергій Сахарець (старосвітська бандура), гурт "Гуляйгород" (автентичний спів центральної України) та інші. Ввечері відбудеться концерт відомих українських гуртів: "Тартак", "Мотор'ролла", "Флайzzzа", "От Вінта", "Скай". "Не будь байдужим!" – це не політична, не рекламна акція, яка не фінансується жодною партією, фондом чи організацією.
[Нарешті!!!] Fz Завершена робота над спільним доробком "ФлайzZzи" (м. Луцьк) та "От Вінта" (м. Рівне) під кодовою назвою "Два кольори". Задум створити спільне чадо з'явився ще в грудні минулого року і за ідеєю Тіми мав вилитись в пісню про чорно-білий телевізор. Але пройшов рік. З'їлося чимало бубликів, випито не один літр кави, відбулась не одна поїздка для репету і затвердження остаточної версії пісні, перш ніж вона потрафила до радіокефірів. Замішано до того треку і рок-н-рол, і хіп-хоп, і латину, і український фолк та ще бозна шо... Словом, слухайте, реагуйте і відгукуйтесь до гостьових обох гуртів http://www.flyzzza.com.ua та http://ot-vinta.com та галасуйте у гіт-парадах.

Сторінки

 • Розробка та підтримка: iconxlab.com
 • Дизайн: Tima