• Українська
  • Polski
  • Русский
  • English

Новини2004

[Неприємні факти] відкрила для себе ФЛАЙzzzА останніми тижнями:
  • помітили на ФДР-розсилці (до більшості радіостанцій України) майже передертий трек "Марина" (зо всіма фішками) у виконанні банди "mp3" :( і

  • на підбірочці "Український шлягер" – пісню "Джамайка", виконану того разу ТНМК, як вказано у трек-листі до диску, хоча насправді занотовано там трек "Джамайка", ремікшований свого часу "Тартаком" на пісню ФЛАЙzzzИ! :( :( :( Шановні добродії-упорядники, якшо вже не ділитесь, то хоча б підпишіть правильно, або ше ліпше – прислухайтесь до текстів і голосів (у ТНМК в складі дівчат не має, та й горлянки у них не ті!). Вирішили негайно дістатись до юристів, аби узаконити свої права.
Ivashka[Кипить робота] над горлянками (тривають заняття з вокалу без бокалу), ведуться преговори з гітарастами гурту "Своя сорочка" про більш регулярну співпрацю і водночас подали знову для Ромка Сороки новий витвір на опрацювання. Робоча назва наступного треку "Йдем бахнем!" і йтиметься у ній про "зайців-засранців, які набили морду моєму собаці". Можливо, до Нового року буде готова уже "риба" пісні, а от днями ФЛАЙzzzА підсяде на студії для запису голосочків до пісні "Небезпечна зона".
Ivashka[16.12.2004] Тіма розігрівав студенство (і не тільки) Волині на театральному майдані Луцька. Дякуєм усім, хто підтримав акцію! 26 грудня ФЛАЙzzzА збирається на вибори виборювати свою надію на шось краще, принаймні в українській музиці Гарні зміни нам не завадять! Ні в якому разі не пропустіть! Це ж наше "ЗАВТРА"!
OtVinta[Спільний доробок] Підтвердили, перебуваючи на Рівненщині, все ж спільний доробок разом із гуртом "От Вінта". Певно, то буде кавер на пісню "Два кольори" про чорно-білий телевізор.
Fz[Відеоблим] Забиваємо собі голову думками про відеоблим. Напевно, на пісню "Марина", або "Сонце" (актуально якраз взимку). Тому, якшо маєте купу грошей, дядька на еМТіВі або файні ідеї, будемо раді ВАС розцілувати!.
Fz[Наворочена ніч] поки під питанням? Скорше за все будемо лабати у клюбі "ХХІ сторіччя".
[25-26.12.2004] ФЛАЙzzzУ запросили на корпоративні вечірки супермаркетів "Край" покраїти краян.
[Постараємось] підтримати файну тенденцію "пісня в місяць", яку запримітили уже багато хто, а ми от, як завжди, в останню чергу: того разу ще на грудень може зліпимо трек "Небезпечна зона", занотований свого часу Тіминою "М.С. Фірою". Аранжування вже фактично готове, музиканти прописані, лишається вокал, для якого, як завше бракує бокалу:).
[7.12.2004] лушпашили на 10-річному ювілеї поважної у Луцьку контори "Агроконтракт".
TAK Yshchenko[Помаранчева Революція] Коли в країні революція, ми не можемо стояти десь зліва, бо ми і є шматком тієї країни. Тому у важливий для нас момент ми так само відморожували собі ..., вуха, носи, долоні і стогнали на майданах:
  • в Луцьку – 22, 23, 24 листопада і 5 грудня
  • у Рівному – 29 листопада
у якості громадан України фактично щодня (підтримували своїми спинами і Київ). Спеціяльно присвячували свій свіжий трек "Шуруй звідси!" для злодіїв Януковича та Кучми, а пісню про помаранчеве "Сонце" волали для тих, хто качанів у наметах і тих, хто був особливо яскравим (оранжевим) у ці сірі осінньо-зимові дні. Мали на собі спеціальну атрибутику – помаранчеві шапочки і куртафани (до речі, купили їх ще років два тому, бо то є наш улюблений колір).

Сторінки

  • Розробка та підтримка: iconxlab.com
  • Дизайн: Tima